Profil

ING. ANDREA HYLMAROVÁ

 

Interiérovému designu jsem propadla v roce 2007 během kurzu v DesignŠkole Praha, na který jsem se zapsala, když jsem chtěla načerpat inspiraci při zařizování svého prvního bytu. Krátce na to jsem se zapsala k diplomovému studiu a absolvovala s excelentními výsledky v září 2008.

V té době jsem se ještě pohybovala ve světě velkých korporací a managerských pozicí. Vystudovala jsem pražskou VŠE a téměř pět let pracovala pro Vodafone Czech, v roce 2009 jsem přešla k české pobočce UniCredit Bank a po dvou letech pak kývla na nabídku pracovat s prestižní mezinárodní společností The Zone jako facilitátor a coach.

V hloubi duše jsem však vždycky chtěla podnikat ve světě designu. Vlastní studio jsem otevřela v roce 2012. Inklinuji k purismu – designově čistým a nadčasovým  interiérům. Inspirují  mě industriální i lehce okázalé prvky. Baví mě hlídat, abychom dotáhli původní myšlenku do konce.

Chci inspirovat lidi okolo sebe, aby se nebáli plnit si svoje sny.

HODNOTY, KTERÉ CTÍM

 

Rovnováha je můj zásadní cíl. Její neustálé hledání a nalézání mě pohání dopředu a pomáhá mi objevovat netušené kombinace nového a starého, luxusního i zcela všedního, jednoduchého a komplexního.

 

Otevřenost ke všemu, co nabízí svět okolo nás, protože právě ta je hlavní bránou k nekonečné kreativitě a momentu překvapení. Otevřenost k lidem a jejich příběhům a přáním mi umožňuje vytvářet prostory, které budou naplňovat nejen estetické a funkční potřeby mých klientů, ale i jejich duši.

 

Disciplína vnáší do věcí řád a jistotu. Dovoluje mi řídit průběh návrhu i následnou realizaci tak, abychom nesešli z původní vytyčené trasy a mohli si celý proces užít.