Služby

NÁVRH INTERIÉRU

Na začátku je osobní setkání, kde nám povíte o svých požadavcích a dozvíme se víc o rozsahu projektu. Následuje vypracování cenové nabídky a pokud se dohodneme, začínáme pracovat na samotném návrhu. V případě existujícího prostoru předchází návrhování obhlídka a zaměření na místě. Součástí návrhu jsou jak dispoziční, tak stylová řešení vč. 3D vizualizace.

Cena se stanoví individuálně. Pohybuje se v rozmezí cca 10.000-130.000 Kč bez DPH dle rozsahu projektu.

Za první schůzku účtujeme částku 1.000 Kč, kterou v případě schválené cenové nabídky odečteme z celkové ceny za návrh. Mimo Prahu účtujeme s dovolením cestovné.

 

MANAGEMENT REALIZACE

U většiny projektů zůstáváme i ve fázi realizace, abychom dohlédli na všechny potřebné detaily. Nejraději pracujeme se svými řemeslníky, jejichž práci známe a víme, co od nich čekat. Pokud se objeví nečekané komplikace, je pak obvykle snazší jim čelit. Součástí je i příprava výkresů pro jednotlivé profese (nejedná se o dílenskou dokumentaci).

Cena se účtuje hodinovou sazbou 900 Kč bez DPH. Mimo Prahu účtujeme s dovolením cestovné.

 

DISPOZICE

Potřebujete-li radu, jak se vypořádat s prostorem, rozmístěním nábytku nebo třeba uspořádáním nové koupelny, připravíme pro vás pouze dispoziční řešení. Dle potřeby vám uděláme půdorysy, pohledy nebo dokonce i 3D skicy.

Cena se stanoví individuálně.  Pohybuje se v rozmezí cca 5.000-30.000 Kč bez DPH dle rozsahu zadání.

 

KONZULTACE

Pokud nestavíte, nechcete nebo nemůžete řešit rekonstrukci a potřebujete prostě jen poradit, jak svůj interiér vylepšit či oživit, může vše vyřešit osobní návštěva u vás nebo konzultace nad půdorysy či fotografiemi. Poradíme, jak zkombinovat barvy, kusy nábytku, jakou vybrat podlahu, svítidla nebo třeba dlažbu.

Cena se účtuje hodinovou sazbou 1.200 Kč bez DPH. Mimo Prahu účtujeme s dovolením cestovné.